CALENDARI PARTITS


Octubre 2019

Dissabte 19

18:30h: GIRONELLA, C.F. AT. "A" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA SÈNIOR "A" PAVELLÓ MPAL. DE GIRONELLA (P) 

Diumenge 20

09:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "B" - UNIO F.S. MOLLET "C" PISTA MPAL. DE LES ARENES (2) (C) 

09:15h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA CADET "B" - POU ESCORIAL "B" PISTA MPAL. DE LES ARENES (2) (C) 

10:00h: MARISTES RUBI "A" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA CADET "A" PISTA COL·LEGI MARISTES RUBÍ (C)

Dijous 24

19:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA JUVENIL "A" - EGARA FUTSAL 2019,C.F. SALA "A" PISTA MPAL. DE LES ARENES (2) (C)

Dissabte 26

11:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA ALEVÍ "A" - NATACIO SABADELL "C" PISTA CEIP BISBAT D'EGARA (C)

14:15h: CERDANYOLA VALLES, F.C. "C" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "B" PAVELLÓ PEM GUIERA

17:30h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA JUVENIL "A" - FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA "B" PISTA MPAL. DE LES ARENES (2) (C) 

16:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA CADET "A" - RIPOLLET F.S. "C" PISTA MPAL. DE LES ARENES (2) (C) 

Diumenge 27

12:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA SÈNIOR "A" - FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CE "A" PAVELLÓ MPAL. SANT LLORENÇ (C)

11:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "A" - CASTELLAR, F.S. "A" PISTA MPAL. DE LES ARENES (2) (C) 

11:30h: SANTA COLOMA FUTSAL "C" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA CADET "B" PAVELLÓ MPAL. EL RAVAL (P) 

Novembre 2019

Dissabte 9

12:00h: CERDANYOLA VALLES, F.C. "B" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "A" PISTA ZEM LES FONTETES (C) 

15:00h: MARISTES RUBI "A" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA ALEVÍ "A" PISTA COL·LEGI MARISTES RUBÍ (C) 

19:45h: FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU "B" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA JUVENIL "A" PAVELLÓ ZEM DE SANT VICENÇ CASTELLET (SA) 

Diumenge 10

09:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "B" - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 "C" PISTA MPAL. DE LES ARENES (2) (C)

09:15h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA CADET "B" - ESCOLA PIA SABADELL, C.E. "C" PISTA MPAL. DE LES ARENES (2) (C) 

12:30h: FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 "B" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA SÈNIOR "A" PAVELLÓ MPAL. LA MAURINA (P) 

17:00h: PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES "A" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA CADET "A" PAVELLÓ MPAL. ELISA BADIA (P)

Dissabte 16

12:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA ALEVÍ "A" - CERDANYOLA VALLES F.C "B" PISTA CEIP BISBAT D'EGARA (C)

16:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA JUVENIL "A" - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 "B" PISTA MPAL. DE LES ARENES (2) (C)  

Diumenge 17

11:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "A" - FUTSAL TERRASSA LES SAVEUR "A" PISTA MPAL. DE LES ARENES (2) (C) 

12:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA SÈNIOR "A" - LA TORRE CLARAMUNT "A" PAVELLO MPAL. SANT LLORENÇ (P)

Dissabte 23

09:30h: ARRAHONA F.S.C. "A" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA ALEVÍ "A" PAVELLO MPAL. CAN MERCET (C)

12:00h: EGARA FUTSAL "A"- C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "A" PISTA MUNICIPAL CAN PALET II

13:45h: FS VILANOVA CAN TITO "A" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA JUVENIL "A" PAVELLO MPAL. ZEM CAN TITÓ

Dissabte 30

10:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "A" - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. "B" PISTA CEIP BISBAT D'EGARA (C) 

12:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA ALEVÍ "A" - SANT JOAN A.T. CLUB "A" PISTA CEIP BISBAT D'EGARA (C)

17:30h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA SÈNIOR "A" - C.E. FUTBOL SALA FONOLLOSA "A" PISTA MPAL. DE LES ARENES (2) (C)

Desembre 2019

Diumenge 1

12:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA JUVENIL "A" - JOVIAT "A" PAVELLO MPAL. SANT LLORENÇ (P)

Dissabte 14

11:30h: FRANCISCANS SABADELL, C.E. "A"- C.E. UNIÓ 10 TERRASSA ALEVÍ "A" PISTA COL·LEGI SANT FRANCESC (C)

12:30h: FRANCISCANS SABADELL "A"- C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "A" PISTA COL·LEGI SANT FRANCESC (C)

11:30h: MOIA, ASSOC ESPC. FUTBOL SALA "A"- C.E. UNIÓ 10 TERRASSA SÈNIOR "A" PAVELLO MPAL. DE MOIÀ (SA)

Diumenge 15

17:00h: CFS ODENA "A" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA JUVENIL "A" PAVELLO MPAL. MESTRE VILA VELL (P)

Dissabte 21

12:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA ALEVÍ "A" - CASTELLAR F.S "B" PISTA CEIP BISBAT D'EGARA (C)

17:30h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA JUVENIL "A" - VACARISSES, C.E "B" PISTA MPAL. DE LES ARENES (2) (C) 

Diumenge 22

11:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "A" - RIPOLLET F.S "D" PISTA MPAL. DE LES ARENES (2) (C) 

12:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA SÈNIOR "A" - ULLASTRELL FS "A" PAVELLO MPAL. SANT LLORENÇ (P)

Gener 2020

Febrer 2020

Març 2020

Abril 2020

Maig 2020