CALENDARI PARTITS


Febrer 2020

Dissabte 22

18:15h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA CADET "B" - CASTELLBISBAL, F.S. "B" PAVELLÓ MPAL. LA MAURINA

Dissabte 29

12:00h: POU ESCORIAL "B"- C.E. UNIÓ 10 TERRASSA CADET "B" PISTA IES MIQUEL CRUSAFONT

C.E. UNIÓ 10 TERRASSA ALEVÍ "A" - DESCANSA

C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "A" - DESCANSA

 

Març 2020

Diumenge 1

10:00h: UNIÓ F.S. MOLLET "C" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "B" PAVELLÓ CEM CA N'ARIMON

12:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA SÈNIOR "A" - GIRONELLA, C.F  AT. "B"  PAVELLÓ MPAL. SANT LLORENÇ

Dissabte 14

13:45h: NATACIÓ SABADELL - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA ALEVÍ "A" PAVELLÓ CLUB NATACIÓ SABADELL

10:00h: RIPOLLET F.S. "C" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA CADET "A" PAVELLÓ MPAL. JOAN CREUS

19:00h: FUTBOL ATHLETIC VILATORRADA "B" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA JUVENIL"A" PAVELLO MPA. ZEM VILATORRADA

Diumenge 15

16:00h: FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA SÈNIOR "A" PISTA MPAL. LES ARENES

09:15h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA CADET "B" - SANTA COLOMA FUTSAL "B" PISTA MPAL. LES ARENES

13:00h: CASTELLAR F.S. "A" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "A" PAVELLÓ MPAL. JOAQUIM BLUME

09:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "B" - CERDANYOLA VALLES F.C. "C"  PISTA MPAL. LES ARENES

12:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA ALEVÍ "A" - CE MARISTES RUBI "A" PISTA CEIP BISBAT D'EGARA 

16:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA CADET "A" - PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES "A" PISTA MPAL. LES ARENES

16:05h: ESCOLA PIA SABADELL C.E. "C" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA CADET "B" PAVELLÓ ESCOLA PIA SABADELL

09:00h: FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 "C" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "B"  PISTA MPAL. LES ARENES (2)

17:30h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA JUVENIL "A" - FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU "B" PISTA MPAL. LES ARENES

Dissabte 21

12:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA ALEVÍ "A" FUNDACIÓ TERRASSA 1906 "B" -  PAVELLÓ MPAL. SANT LLORENÇ

Diumenge 22

12:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA SÈNIOR "A" - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 "B" PAVELLÓ MPAL. SANT LLORENÇ

11:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "A" - CERDANYOLA VALLES F.C. "B" PISTA MPAL. LES ARENES

Dissabte 28

09:00h: CERDANYOLA DEL VALLES, F.C. "B" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA ALEVÍ "A"  PISTA ZEM LES FONTETES

12:00h: POU ESCORIAL "A" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA CADET "A" PISTA IES MIQUEL CRUSAFONT

09:00h: FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "A" PISTA MPAL. LES ARENES

Diumenge 29

09:15h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA CADET "B" - SANT ANDREU A.E. "B" PISTA MPAL. LES ARENES

09:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "B" - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "B" PISTA MPAL. LES ARENES

10:00h: FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 "B" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA JUVENIL "A" PAVELLO MPAL LA MAURINA

15:00h: TORRE CLARADEMUNT "A" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA SÈNIOR "A" PAVELLO MPAL. CAN VINÇO

 

Abril 2020

Dissabte 4

12:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA ALEVÍ "A" - GRUPS ARRAHONA "A" PISTA CEIP BISBAT D'EGARA 

17:30h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA JUVENIL "A" - VILANOVA CAN TITO "A" PISTA MPAL. LES ARENES (2)

16:00h: CE MARISTES RUBI "B" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "B" PISTA COL·LEGI MARISTES RUBI

12:45h: RAPID SANTA COLOMA F.S. "B" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA CADET "B" PAVELLÓ MPAL. LA BASTIDA

16:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA CADET "A" -  GRUPS ARRAHONA "B" PISTA MPAL. LES ARENES (2)

Diumenge 5

11:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "A" - EGARA FUTSAL 2019 C.F.S. "A" - PISTA MPAL. LES ARENES (2)

12:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA SÈNIOR "A" - FUTSAL VILOMARA "B" PAVELLÓ MPAL. SANT LLORENÇ

Dissabte 11

SETMANA DE DESCANS (SETMANA SANTA)

Diumenge 12

SETMANA DE DESCANS (SETMANA SANTA)

Dissabte 18

16:00h: FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 "B" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "A"  PISTA MPAL. LES ARENES (2)

12:30h: VACARISSES "A" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA CADET "A" PAVELLÓ MPAL. DE VACARISSES

19:00h: SANT JOAN AT. CLUB "A" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA ALEVÍ "A" PAVELLÓ MPAL. CAMPARELLADA

Diumenge 19

10:30h: JOVIAT "A" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA JUVENIL "A" PAVELLÓ ESCOLA JOVIAT

09:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "B" - BADALONA FUTSAL IRIS "D" PISTA MPAL. LES ARENES (2)

09:15h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA CADET "B" - CE MARISTES RUBI "B" PISTA MPAL. LES ARENES (2)

Dissabte 25

12:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA ALEVÍ "A" - FRANCISCANS SABADELL "A" PISTA CEIP BISBAT D'EGARA 

17:30h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA JUVENIL "A" - CFS ODENA "A" PISTA MPAL. LES ARENES (2)

09:00h: RAPID SANTA COLOMA F.S. "B" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "B" PAVELLÓ MPAL. LA BASTIDA

10:00h: ULLASTRELL F.S. "A" - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA CADET "B" CAMP MPAL. DE FUTBOL D'ULLASTRELL

16:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA CADET "A" - FRANCISCANS SABADELL "A" PISTA MPAL. LES ARENES (2)

 

Diumenge 26

11:00h: C.E. UNIÓ 10 TERRASSA INFANTIL "A" - FRANCISCANS SABADELL C.E. "A"  PISTA MPAL. LES ARENES (2)

Maig 2020

Dissabte 2

Diumenge 3

Dissabte 9

Diumenge 10

Dissabte 16

Diumenge 17

Dissabte 23

Diumenge 24

Dissabte 30

Diumenge 31